Bookmark and Share

כתבות

כתבות אותן כתבתי - חלקן פורסמו בעיתונים ובאתרים שונים:


חשיבות הבחירות בחיינו, כיצד הן נעשות. האם יש דרכים אחרות שיכולות להניב בחירות טובות יותר.
שינויים בחיינו לעיטים מבורכים ומשמחים. מה קורה כאשר שינוי מפתיע אותנו לרעה, האם נמצא את הכוחות המתאימים על מנת להתמודד עם אובדן של אדם יקר.
סיפורה של מ. בת 28 בחורה אמיצה שעזבה את מרוץ חייה ויצאה למסע על מנת למצוא את עצמה ולגלות מה עושה לה טוב בחיים. סיפור על אהבה, סליחה וקבלה עצמית
זה הוא מקרה על אחיות תאומות, כאשר אחת מהן בשם ל. בת 32 פונה אליי לטיפול ומבקשת את עזרתי. היא משתפת אותי שאחותה התאומה הלכה לעולמה בטרם עת והיא נדרשת ללמוד לחיות ללא האחות התאומה שאיתה נולדה.....
מדיכאון להחלמה - האם הדיכאון שולט בנו, או שמא אנחנו שלוטים בו. האם ניתן להחלים מדיכאון, ובהמשך להתחבר ל "אני האמיתי" שקיים בתוכנו. בשנה האחרונה העולם מתמודד עם מחלת ה"קורונה", שאילצה את כולנו לשנות הרגלים מהותיים בחיינו, בכתבה זו תפגשו אפשרויות נוספות לצמוח מתוך שינוי ואף להחילם מדיכאון.
טיפול באמצעות הסקייפ או הזום נותן מענה לאנשים רבים שחיים הרחק מהמטפל ומעוניינים לקבל שרות בשפה שלהם.
2020-09-22 הוי קורונה
הקורונה נכנסה לחיינו ללא התראה. היא מנהלת את חיינו ודורשת מאיתנו להתאים את עצמנו אליה. זה הזמן להתגמש, לקבל כלים חדשים שיעזור לנו להתמודד עם המצב...
הצעד הראשון שאפשר לעשות כדי להביא את החשק שבבטן, זה שבועט לו כל הזמן - החלום.
טיפול מרחוק: על הקשר בין המטופל למטפל הינה כתבה שכתבתי עבור אתר ynet. הכתבה עוסקת במטופלת בשם תמר שחייה בחול ומקבלת טיפול באמצעות הסקייפ, הטיפול של תמר מתמקד בריפוי חרדות הנטישה אותן היא עוברת.
בגידה או הזנחה הינה כתבה שכתבתי עבור אתר YNET. בכתבה זו, התייחסתי לנושא הבגידות בחיינו, והאם ניתן להימנע מבגידות בחיינו, וכיצד חיינו יראו בלעדיהם?
לבחור לקחת את עצמך בידיים הינה כתבה שכתבתי עבור אתר YNET. בכתבה זו אני מביאה תאור מקרה בו מטופל בשם חיים מצליח תוך זמן קצר לרפא פצעים מעברו.
כמו ברחם, הינה כתבה שכתבתי עבור אתר YNET. באמצעות כתבה זו, הבאתי כאנלוגיה, את חדר הטיפולים כמעיין מטפורה לרחם שמביא חיים לעולם.
טיפול איש - הינה כתבה שכתבתי עבור אתר ynet . לעיתים גם כאשר הלב נמחץ, קיימת הזדמנות לצמוח ולגדול בעקבות סיפור אהבה שלא מומש עד הסוף.
להשכין שלום בתוכנו, הינה כתבה שכתבתי לאתר YNET. הכתבה עוסקת בקשר טיפולי שהעניק לדליה זכות להתגבר על פרידה מבן זוגה ולהתבגר בקצב הנכון, תוך האזנה והקשבה לצרכיה האמיתיים ולא המדומים.
הפחד מלאבד בחיים, הינה כתבה שכתבתי לאתר YNET. הכתבה עוסקת בזכות שלנו לאפשר לעצמנו, להתחדש באמצעות תהליך האבל לאחר אבדנים שונים שאנו חווים בחיים.
כתבה מרגשת שנכתבה עליי בעיתון לאישה במדור של בתיה מלמד.
הכרות עם סדנת "הבית הפנימי", מה יש בה? למי היא מיועדת? מה היא מעניקה? וכיצד היא פועלת?....אז למה אתם מחכים, הצטרפו לסדנה הקרובה.
כתבה שפורסמה אודותיי ואודות סדנת "הבית הפנימי" במגזין חיים אחרים מבית מוטו תקשורת.
הרצף הפנימי מוליד בחירה, עצמאות, חיים תקינים ומלאים ובעיקר הגשמה עצמית.
2009-02-19 אחריות.
מה מונע מאיתנו באמת ליצור שינוי בתוכנו, בחיינו ובסביבתנו?
אילו היו מלמדים ומכינים אותנו לדבר האמיתי, קרוב לודאי היו מצילים אותנו מחיים ללא אהבה, ללא הקשבה, מחסכים ריגשיים...
קשה להיוולד מחדש !!! זהו המסע הקשה ביותר שהאדם יכול לדרוש מעצמו על מנת לחיות חיים תקינים מלאים ומאושרים.
בסדנת "הבית הפנימי" היא מבטיחה להוציא מאנשים את ה'אימאמא' שלהם כדי שיזכו בשליטה מחודשת אמיתית על החיים...
מה היא אהבה בכלל, האם יש מישהוא שזוכה לה במימד הזה או שמא עלינו להפוך למוארים על מנת לחוות אותה באמת ללא תנאים?
זהו סיפור חייו של אדם שהדבר היחיד שהניע אותו כל חייו היה לפגוש ב"אהבה ללא תנאי"...
צו הירושה הינה כתבה שכתבתי עבור עיתון - דרך האושר. בכתבה זו, אני מביאה תובנות מהחיים, עם השנים והחוויות אותן עברתי בחיי, התחלתי להבין שצוואה או ירושה אמיתית ניתנת לנו מהרגע שבו נולדנו.
2005-06-05 אודות הבית
מי מאיתנו באמת ובתמים מוכן להשקיע שנים של עבודה פנימית של הגוף והנפש שעולות לו כמו בית חומרי...